ROZWIŃ NAGŁÓWEK
SUPER OFFICE
Wszystko do biura i szkoły
Godziny pracy
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 09:00 - 13:00
Niedziela nieczynne
TŁUMACZENIA

Odpowiadamy na Państwa pytania bezpośrednio, telefonicznie i mailowo.
Tel. 535-993-887  - (codziennie 7.00 - 22.00)
biuro@superoffice1.p  - (24/7)

TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE to rodzaj tłumaczenia, które jest wykonywane i uwierzytelniane pieczęcią przez tłumacza przysięgłego, posiadającego uprawnienia nadawane przez Ministra Sprawiedliwości RP. Tłumaczenia przysięgłe zawierają przełożoną treść oryginalnego dokumentu oraz informacje o znajdujących się na nim podpisach, pieczęciach i adnotacjach.  Wykonujemy tłumaczenia we wszystkich językach, ale najczęściej są to: angielski, niemiecki, francuski, włoski, holenderski oraz skandynawskie.

Wszystkie przetłumaczone teksty poddawane są weryfikacji merytorycznej oraz korekcie językowej. Współpracujemy z native speakerami poszczególnych języków, dzięki czemu zapewniamy najwyższą poprawność językową przekładu. Tłumaczenia wykonywane są przez zespół 80, wyłącznie profesjonalnych tłumaczy zwykłych i przysięgłych, którzy wyróżniają się wysokimi kwalifikacjami, szeroką wiedzą oraz praktyką. Sprawia to, że otrzymują Państwo precyzyjne tłumaczenie, z dbałością o styl języka i odwzorowanie właściwego sensu i znaczenia tekstu źródłowego.

Nasze tłumaczenia wykonywane są terminowo i fachowo, dzięki czemu systematycznie powiększamy ilość zadowolonych stałych klientów.

Najczęściej tłumaczone przez nas dokumenty:

*       akty notarialne
*       dokumenty samochodowe
*       dokumenty rejestrowe firm (KRS, NIP, REGON)
*       dyplomy, świadectwa, indeksy
*       pełnomocnictwa, testamenty, pozwy, wyroki
*       umowy (sprzedaży, dostawy, kontraktacji, o dzieło, o roboty budowlane, najmu, leasingu, rachunku bankowego, zlecenia, agencyjne, komisu, przewozu, spedycji, ubezpieczenia, składu, spółki, poręczenia itp.)